Listeleri Karşılaştır

Portföylerimiz ve emlak sektörü ile ilgili her türlü sorunuzu bize iletmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.
İnşaat Sektöründe 20 yıllık tecrübemiz ve çok sayıda marka projelere attığımız imza ile daima Sizlerin yanında olmayı seçtik.

İnsana ve doğaya saygıyı, insanları mutlu etmeyi, hayallerinize dokunmayı ilke edindik. Çok çalıştık, doğayı koşulsuz sevdik, her açıdan dürüst ve yenilikçi olmayı seçtik.

İnsanları mutlu etmeyi, yaşadıkları ve çalıştıkları yaşam alanlarını, Güvenli ve Konforlu alanlar yaratarak inşa ettik. Hayal gücümüzü ve yapabileceklerimizi, teknolojinin olanakları ile birleştirip her daim Yenilikçi ve Şaşırtıcı olmayı da ihmal etmedik.
Bu güne kadar ki var ettiğimiz değer ve birikimlerimize, İnşaat Sektöründeki sorumlu duruşumuzu esas alarak bir yenisini eklemek istedik. Landmark34 Markasını kurarak, Gayrimenkul Sektöründe Hayallerinize dokunacak bir pencere açtık. Landmark34 İnşaat ve Gayrimenkul olarak yanınızdayız.
İnsan yaşamındaki en zor ve belkide en fazla hassasiyet içeren bir konu olan ‘Gayrimenkul’ ile ilgili vereceğiniz ve alacağınız tüm karar anlarınızda, yanınızda çözüm ortağınız olarak konumlanmak için yola çıktık. Sizlerin değer ve birikimlerinize, Sizinle aynı hassasiyet içerinde olacak bir bakış açısı geliştirdik.

Amacımız, Gayrimenkul ve İnşaat ile ilgili, gerçekleştirmek istediğiniz tüm hayallerinizde, bu süreçleri keyifli ve güvenli kılmak.

İletişim

Adalet Mah. Manas Bul. Kırkpınarlar İş Mrkz. A Blok Kat: 1 Da: 3
Bayraklı / İZMİR

Telefon
0.232.461 70 02-03

Faks
0.232.461 70 01